ÜLD- JA OSTUTINGIMUSED

Veebipoe veekuller.com (edaspidi Veebipood) omanik on Veekuller Grupp OÜ (registrikood 12766598, asukohaga Viimsi).

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.
Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kauba kogusest.
Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult  kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida toodete
kohaletoimetamiseviis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu.
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljemkui 14 päevajooksul teate saatmisest.
Kupongid – Erinevate kampaaniate käigus pakume klientidele sooduskuponge.
Kuponge jagame, sotsiaalmeedias(Facebook), veebilehel. Kupongi kasutamise tingimused ja tähtajad on iga sooduskupongi juures eraldi märgitud.

Makseviisidekirjeldus ja valuuta

E-poes saab tasuda läbi turvalise maksekeskuse kõikide Eesti internetipangakontodega (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID).
Arveldamisevaluuta on Euro.
Veekuller Grupp OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed Maksekeskus AS-le, kes on andmete volitatud töötleja.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse Eestis. Kõik tooted tarnitakse AV Transport OÜ vahendusel kliendi poolt märgitud tarneaadressile. Kauba saatmise kulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eesti sisesed saadetised jõuavad kulleri AV Transport OÜ vahendusel üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-2 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes veendumiseks viisil nagu see on
lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses ja omadustes veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumisemärke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
Kauba tagastamiseks tuleb esitadakaubaostmisesttaganemiseavaldus, mille vormileiabsiit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile veekuller@veekuller.com  hiljemalt 14 päevajooksul kauba kättesaamisest.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päevajooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kaubavedajale.
Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljemkui 14 päeva möödumisel arvatedes taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingualusel saadud tasud.
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepinguesemeks olevaa sja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamiseviisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt
tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooniesitamiseõigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele
mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale.
Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Veebipoe poole, saates e-kirja aadressile veekuller@veekuller.com või helistades telefonil: +3725229222
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, siis asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku
taasesitamist võimaldavas vormis 15 päevajooksul.

Otseturustus ja isikuandmetetöötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh. nimi,
telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-mailiaadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisisi saldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile  veekuller@veekuller.com võihelistadatelefonil: +372 5229222. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda kodulehel ning avaldust esitada e-posti teel. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbija vaidlusi lahendava platvormi poole.